Kategorie

Credit Agricole
Avant Drumshop Youtube
Avant Drumshop Koszty Przesyłki

Nasi klienci

 

Poniżej przedstawiamy galerię naszych zadowolonych klientów.

Jesli chcesz znaleźć się w tym doborowym gronie - po prostu przyślij nam swoje foto z krótkim opisem. Na pewno je tu umieścimy!

 

Paweł Drzewiecki

Paweł Drzewiecki, Słubice - zespół patefon

 

Paweł Larysz

Paweł Larysz, Jaworzno - zespół Animations

Piotr Soroka - Dixie Company

 Piotr Soroka, Poznań - zespół Dixie Company www.dixiecompany.pl

Bartłomiej

Bartłomiej 'Brat' Oleś, Poznań - muzyk jazzowy, różne składy m.in. Oleś Duo

Adam Pucykowicz

Adam Pucykowicz, Dębowiec - zespół KRUSHER

Tomasz Goehs

Tomek Goehs, Poznań - Kult, Kazik Na żywo,  ex-Turbo

Agnieszka Matuszczak

Agnieszka Matuszczak, Poznań - zespół Omni mOdO

Rafał Jermakow

Rafał Jermakow, Inowrocław - zespoły QUIDAM, MENSKI, NORBI, ROBOTNICY,ORKIESTRA DĘTA SOLINO

Maciej Muraszko

Maciej Muraszko, Poznań - perkusista i kompozytor, różne zespoły, Maciej Maleńczuk Psychodancing, 

Darek Nowicki

Darek Nowicki, Poznań - zespoły Hot Water i Izotop

Maciej Sołtysiak

Maciej Sołtysiak, Poznań - zespół Undead Penguins

 
 
Bartek Sitek

Bartek Sitek, Starachowice - zespół Quatro

Adrian Goluszek

Adrian Gołuszek, Kraków - zespół Niemy Krzyk

Grzegorz Lewandowski

Grzegorz Lewandowski, Gdańsk - m. in. zespół Leszcze

Marcin Drozdowski

Marcin Drozdowski, Tczew/Gdańsk - zespół Aporia

Łukasz Worek

Łukasz Worek, Łodygowice - Kosarski Big Band

Sebastian Idzik

Sebastian Idzik, Tarnowski Góry - zespół Absynth

Radek Rakoczy

Radek Rakoczy, Mieroszów k/Wałbrzycha - zespół COCKROACH

Maciej Żołna

Maciej Żołna, Stróżówka - zespół Pudelsi

Maciej Łęcki

Maciej 'Petarda' Łęcki, Puszczykowo - zespół CNN Headline Blues

Michał Usdrowski

Michał Usdrowski, Chodecz - zespół Killing Nullity

Maciej Kożuszek

Maciej Kożuszek, Toruń - zespół Bałkany Śpiewają

Michał Pamuła

Michał Pamuła, Kraków - zespół Ventura

Paweł Czerwonko

Paweł Czerwonko, Łomża - zespół Holy Water 

Krzysztof Kaczkoś

Krzysztof Kaczkoś, Ryczów

Krzysztof Wierciak

Krzysztof Wierciak, Kraków - zespoły The 30th of July, DAVE NILAYA

Grzesiek Dziamas Dziamka

Grzegorz ''Dziamas'' Dziamka, Starachowice - Afromental, Terminal, Good Stuff

Jacek Pelc

Jacek Pelc, Bydgoszcz (fot. Piotr Markowski)- perkusista, kompozytor, lider

Paweł Winiszewski

Paweł 'Vini' Winiszewski - Poznań/Warszawa - zespół Viniband

Rafał Miedziński

Rafał Miedziński, Wrocław - zespół POSITIVA

Kamil Kaczmarek

Kamil 'Kaczmar' Kaczmarek, Konin - zespoły Preshrunk, Punishment, Good Old Days

Tomasz Ballaun

Tomasz Ballaun, Gdańsk/Poznań - zespoły Tfaruk, Multiwitamina, ex-Szelest Spadających Papierków

Piotr Kohut

Piotr Kohut, Istebna - zespół Folkoperacja

Wiesław Szerszeń

Wiesław Szerszeń, Koło - zespół The Free Dom

Kamil Stachowiak

Kamil Stachowiak, Wałcz/Poznań - zespół La Guardia

 

Michał Jarosz

Michał Jarosz, Wrocław - zespół Heap Of Ashes

 
 
Michał Mońka

Michał Mońka, Ostrów Wlkp

Szymon Kozioł

Szymon Kozioł, Rzeszów - zespół Biopsy

Marcin Lewicki

Marcin 'Cinek' Lewicki, Łódź - zespół Proud Mary

 

Michał Kozłowski

Michał Kozłowski, Chojnice - zespół No Heaven Awaits Us 

 

Michał Kubat

Michał Kubat, Nowa Ruda - zespół ZOOI

 

Krzysztof Humeniuk

Krzysztof Humeniuk, Racibórz - zespoły Ultima, Wersja Robocza

 

Piotr Budniak

Piotr Budniak, Zielona Góra - zespół Pend Of Sky

 

Tomasz Harwig

Tomasz Harwig, Jaworzno - zespół ASELON

 

Maciej Giżejewski

Maciej 'Mustafa' Giżejewski, Poznań - muzyk sesyjny, m. in. Corazon Flamenco

 

Michał Dyrda

Michał Dyrda, Wrocław - zespół Shades of Grey

 

Tadeusz Kamiński

Tadeusz Kamiński, Wąbrzeźno - zespół Rozwiert

 

Darek Komar

Darek Komar, Poznań - zespół EneDueRabe

 

Tomasz Duc

Tomasz 'Cubdrummer' Duc, Gdańsk - zespoły Sainc, Neth, SV666YG

 

Zibi

Zbigniew 'Zibi' Rapeła, Konin/Poznań - zespół Authority Sin

 

Miłosz Krauz

Miłosz 'Loszmi' Krauz, Koszalin/Poznań - zespół Light Coorporation

 

Tomek Baranowski

Tomek 'Bafan' Baranowski, Poznań - Gabriel Fleszar, Fancy Band, Paulina Leśna Band i in.

 

Krzysztof Grugiel
Krzysztof Grugiel, Kalisz - zespół 'Grupa Uwielbienia' Centrum Chrześcijańskiego Miecz Ducha
 
Andrzej Stępniak

Andrzej Stępniak, Krasnystaw/Fajsławice  - zespól K.A.S.K.

 

Michał Lorek, Konin - zespół bez nazwy :)

 

Tomasz Wypych

Tomasz Wypych, Wrocław - zespół Z.N.C.L.

 

Wojciech Oleksiak

Wojciech Oleksiak, Michałowice - zespół Jazzpospolita

 

Michał Białka

Michał Białka, Legnica - zespół Coward Pride

 

Zbigniew Jagielski
Zbigniew Jagielski, Ciechocinek/Włocławek - zespół TOO HOT TO STOP
 
Szymon Witecki

Szymon Witecki, Warszawa - zespół Rachael

 

Jarek Szczeciński

Jarek Szczeciński, Konin/Poznań - zespół Na Albatrosie

 

Piotr Kowalski

Piotr Kowalski, Poznań - zespół Yazzbot Mazut

 

Edwin Grabowiecki

Edwin Grabowiecki, Żary - artysta solowy :)

 

Marcin Grabowiecki

Marcin Grabowiecki, Żary - zespół Jaad

 

Tomek Bąkowski

Tomek Bąkowski, Poznań - zespół Mean Machine

 

Marcin Mazur

Marcin Mazur, Kielce/Katowice - zespoły Odszukać Listopad i Jenna Eight

 

Memon

Tomek 'Memon' Nowak, Poznań - zespoły Head Hunters i The Thing

 

Michał Borowski

Michał Borowski, Łódź - zespół 2'Loan

 

Sebastian

Sebastian Grzesiak, Poznań - zespoły Enterout Trio i Concrete Artificial Stone

 

Tomasz Mańkowski

Tomasz Mańkowski, Andrychów - zespół Leggo beas

 

Robert Kusik

Robert Kusik, Leszno - zespół Retrospective

 

Grzegorz Filar

Grzegorz Filar, Rabka-Zdrój - zespół Copypaste

 

Konrad Korzeniewski

Konrad Korzeniewski, Słupsk - zespół Machina

 

Adrian Milinowicz

Adrian Milinowicz, Poznań - zespół Heavy Breathers

 

Michał Świniarski

Michał Świniarski, Puszczykowo - zespół Inside

 

Darek Biłyk

Darek Biłyk, Wrocław - zespół Party Tour

 

Robert Gadecki

Robert Gadecki, Bełchatów - zespół Manicure

 

Mateusz Antoniuk

Mateusz 'Anton' Antoniuk, Zalesie - zespół PlagYat

 

Rafał Banaszak

Rafał Banaszak, Trzcianka - zespoły Paranoja i The Synki

 

Michał Grodecki

Michał Grodecki, Zgierz - zespół Kumama

 

Michał Wojnarski

Michał Wojnarski, Solec - zespół bez nazwy :)

 

Piotr Bulas

Piotr Bulas, Warszawa - zespół Syndrom Dnia Następnego

 

Adam

Adam 'Brzoza' Skawiński  z bratem

 

Adam Kimaczyński

Adam Kimaczyński, Łódź - Zespół Muzyczny ;)

 

Marcin Grzebieniowski

Marcin Grzebieniowski, Kutno - zespół Ghetto

 

Remik Byliński

Remik Byliński, Zabrze - zespół Dirty Brick

 

Marek Skibicki

Marek Skibicki, Poznań - zespół 3+

 

Lesław Frukacz

Lesław Frukacz, Bełchatów - zespół Raginis

 

Andrzej Grupiński

Andrzej Grupiński, Poznań - zespół Wnuki jak kaduki

 

Sebastian Brzuszczak

Sebastian Brzuszczak, Tarnowskie Góry - zespół Mouga

 

Łukasz Ziółkowski

Łukasz Ziółkowski, Osięciny - zespół Norylsk

 

Krzysztof Kalkowski

Krzysztof Kalkowski, Pabianice - zespół & inni

 

Tomasz Hoffman

Tomasz Hoffman, Elbląg - zespół Spotless Mind, sideman

 

Łukasz Małyszka

Łukasz Małyszka, Warszawa - zespół P.O.R.N.® STARS

 

Dariusz Daniszewski

Dariusz 'Pepciaq' Daniszewski, Płońsk - zespół KOCHANKOWIE GWIEZDNYCH PRZESTRZENI

 

Rafał Kiedrowski

Rafał Kiedrowski, Chojnice - zespół C4

 

Maciej Cieśliński

Maciej ''Blanker'' Cieśliński, Bydgoszcz - zespół MORTHIFER

 

Kuba Szeptun

Kuba Szeptun, Rzepin - zespół Borys Kowalewski & Kuba Szeptun

 

Bogusia Stelmach

Bogusia Stelmach, Pabianice  - zespół Korozja


Szukaj

Filtrowanie produktów

Cena
Dodatkowe
  • Promocje
  • Nowości
  • Najlepiej sprzedawane
  • Wyprzedaże
Status produktu
  • Dostępny
  • Niedostępny

Kontakt

Tel.: (061) 622 72 87

Newsletter

Zapisz się do newlettera i bądź zawsze na bieżąco!

BeatIt
Elitarne Sklepu Perkusyjne
Rapid SSL